אדם ביסמוט

רס"ם (במיל') אדם ביסמוט ז"ל

רס"ם (במיל') באדם ביסמוט, מקרני שומרון, מפקד כיתה בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה, בן 35 בנופלו.
נפל בי"ב בשבט התשפ"ד (22 בינואר 2024)
הילד הנצחי של גינות שומרון, טוב לבו האיר את סביבתו, אהוב ואוהב שנלחם למען ההגנה על ארץ ישראל. ליבנו עם רותי, והאחים נתי, לירון, אבי ומירי האהובים.
אדם ביסמוט ז"ל הברדקיסט הכי גדול שיש משולב באיש חזון אגדי. הקמת שבט צופים לתפארת במקום בו לא צמח כלום לפניך. תמיד עם חיוך ועם מטרה אי שם מעבר לאופק. נכס למעגל המרכזים של הנהגת דרום, מקצועית וחברתית. יודע להיות הדבק ולהתעסק במה שחשוב באמת.
אדם ילד אהוב, חייכן, חכם ומיוחד. ילד שגדל במשפחה מדהימה, שבה רותי האם המדהימה עובדת קשה במשק בית, כדי לתת לילדיה את הטוב ביותר….וכך הם גדלו, הטובים ביותר. ביה"ס רימו"ן, תנועת נוער הצופים בשבט עמירים, שרות כלוחם בגבעתי, סיום לימודי הנדסה באונ' באר שבע והמצאת מיזם מציל חיים בתחום הטביעה בים אשר כל כך התחברתי אליה, צרפתי את הקישור עם ההסבר שלו למערכת. ילד של השכנים שגדל והופך להיות לאדם מדהים ומיוחד, חייכן עם לב ענק, צנוע שנותן את האור למי שסביבתו וממוקד בעיקר ובעשיית הטוב וככה צילמתי אותו מאושר בחתונה של אמיר כאשר הוא החליט שהוא מנהל את הטקס.
מרצה בחוג למנהל עסקים באוניברסיטת באר שבע, יזם אמיתי, מתלהב, מקצועי, אכפתי ומחויב. פגשנו אותו במסלול של אור ירוק ובאים לטוב כשהוא רצה שהסטודנטים שלו בקורס באוניברסיטה, יכירו ארגונים חברתיים ויפתחו יוזמות שיוכלו להקל על אתגרים שיש להם. ב 26.12.22 התקיים האקתון של הסטודנטים שלו בקורס בנושא ״באים לטוב״, הגענו RAz Avitan ואני לפגוש את אדם והסטודנטים, לשמוע על המיזמים ולבחור את המיזם המנצח. לא הכרתי אז את מה שלמדתי על אדם בשעות האחרונות, שהוא מנהל חממה ליזמות, שהוא הקים סטארטאפ שמציל אנשים מטביעה ועוד ועוד אבל כבר אז חשבתי שהוא יזם אמיתי ויש בו שילוב. מנצח של חכמה ואותנטיות שלא פגשתי מזמן ושזה נראה מדליק ללמוד אצל מרצה שכזה.

פרטים על השבעה

שתפו בוואטסאפ