מתן לזר

רס"ם (במיל') מתן לזר ז"ל

רס"ם (במיל') מתן לזר, מחיפה, לוחם בגדוד 6261 שבחטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה, בן 32 בנופלו.
נפל בי"ב בשבט התשפ"ד (22 בינואר 2024)
בן סילביו ויוספה
מתן עבד כאח במלר״ד אסף הרופא כ 5 שנים. אח מסור ומקצועי מאין כמוהו עם לב גדול מלא ברגש ואמפתיה וחבר צוות אהוב ומוערך. מתן הדריך סטודנטים ועובדים חדשים והקפיד לחנך אותם לאורם של ערכים אלה. לפני כשנה עבר להתגורר בצפון עם המשפחה המקסימה שהקים עם אילנה, גם היא אחות יקרה שעבדה אצלנו במחלקת הדיאליזה.
מתן, אח מלר"ד במרכז הרפואי כרמל, בוגר בית הספר לסיעוד שמיר במסלול המשולב לתואר ראשון ופרמדיק. מתן, היה פעיל מאוד בכל מקום שלמד או עבד, היה שותף ליוזמות חברתיות ומקצועיות. ליבנו עם אילנה, רעייתו, אחות מוסמכת שעובדת בשרותי בריאות כללית.

"מתן היה ילד שהוא מתנה, מוצלח, בן אדם מדהים שעוזר והיה אבא למופת ובעל. אימוש, ככה הוא קרא לי", סיפרה בדמעות שבר אימו של מתן, יוספה. "אנחנו לא יודעים איך נצא מזה", הוסיפה, "אבל נעזור לאילנה ונגדל את בנו בן השנתיים וחצי. אני מקווה ומבקשת מכולם, תהיו מאוחדים ומספיק עם השטויות, כדי שהמוות שלו לא יהיה סתם, כי זה הפסד אדיר למדינה שאותה הוא אהב, ואהב את העם והצבא וב-7.10 כבר בעשר בבוקר הוא נסע לדרום ואמר שזה כבוד בשבילו לשרת את המדינה".

אביו סיפר כי ביום שבת האחרון בילה איתו בחוף הים. "הסתכלנו עליו ואמרנו איזה ילד טוב, איזה כיף, ופתאום קיבלנו את המבשרים, לא ציפינו לזה, לא ציפינו".

פרטים על השבעה

שתפו בוואטסאפ